Směnový mistr Okres Karviná

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Okres Karviná

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1510818-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
* znalost práce v MS Office
* zkušenosti s vedením týmu
* základní znalost anglického jazyka
* výhodou základní znalost polského jazyka

Náplň práce

* vedení týmu cca 40 osob a jejich rozdělení na stroje na dané směně
* zajištění produktivity strojů a zodpovědnost za dodržování plánu výroby
* operativní řízení svého úseku, sledování zakázek vůči termínu dodání
* aktivní účast na projektech a při zlepšování procesů
* podpora rozvoje lidí, zpracování docházek
* spolupráce s odděleními napříč výrobní firmou

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr pro stabilní výrobní společnost
* 12-ti hodinové směny (denní, noční, volno, volno, nepřetržitý provoz)
* získání praktických zkušeností v netradičním oboru
* moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené
* roční i kvartální odměny, podíl na hospodářském výsledku
* zaškolení a podpora nejen ve zkušební době
* vzdělávání v interním školícím centru včetně jazykového, firemní akce
* zvýhodněné volání, příspěvek na penzijní připojištění, služby rehabilitačního pracovníka
* nástup možný ihned
* výrobní závod Český Těšín

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová